Haber

2023 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

2023 yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması, uyum gerektiren konuların görüşülmesi ve gerekli tedbirlerin alınması amacıyla Vali Gökmen Çiçek başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’in yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcısı Şenol Esmer, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının bölge ve il müdürleri katıldı.

Vali Gökmen Çiçek, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, “Toplantının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Yapılan ve devam eden yatırımları değerlendirmek üzere 2023 yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısını yapmak. 2023’ün ilk altı ayında projeler, kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonu sağlamak. Bunu gerektirecek konuları görüşmek için yapıyoruz. Katılımınız için teşekkür ederiz” dedi.

Vali Çiçek, toplantıda ayrıca kurum ve kuruluşların 2023 yılının ilk altı ayındaki çalışmalarının, 2024 yılı yatırım önerilerinin ve uyum gerektirecek konuların değerlendirileceğini de belirtti.

Vali Çiçek tarafından yapılan genel değerlendirmenin ardından bölge ve il müdürleri ile yatırımcı kuruluşların temsilcileri Kayseri’de yürütülen ve programlanan yatırımlar ve projeler hakkında bilgi verdi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu