Haber

AK Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç meşalelerle karşılandı

AK Parti’nin yerel seçimlerde yeniden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı olarak aday gösterdiği Memduh Büyükkılıç, Ankara dönüşünde meşalelerle karşılandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium’da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtma Toplantısı’nda, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı yeniden açıklanan Memduh Büyükkılıç, kente döndü.

Partililer araç konvoyu oluşturarak Büyükkılıç ve Seyyid Burhaneddin Hz. Onu kabrinin önünde karşıladı. Tebrikleri kabul eden Büyükkılıç, kendisini karşılamaya gelenleri selamlayarak türbe başında dua etti.

Büyükkılıç, türbeden ayrılırken Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerel seçimlerde kendisini yeniden aday göstermesini değerlendirdi.

Kayseri aşığı olduğunu vurgulayan Büyükkılıç, 16 ilçe belediye başkanıyla iş birliği yaparak şehrin her noktasına hizmet verdiklerini belirtti.

Gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini belirten Büyükkılıç, “Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi geleceğe taşımak için elimizden geleni yapacağız. Bugüne kadar farklı siyasi partilere oy vermiş veya siyasi görevlerde bulunmuş olabiliriz, saygı duyuyoruz. Kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden, her siyasi görüşüne sahip çıkacağız ve her birini Kayseri’de ağırlayacağız.” “Ülkemizin 1,5 milyon insanını kucaklıyorum. Biz onların hizmetkarıyız. İnşallah onlara layık olmaya çalışacağız.” sözlerini kullandı.

Ticaret, sanayi, turizm, eğitim ve sağlık politikasıyla Kayseri’yi her alanda en iyi noktalara taşıyacaklarını vurgulayan Büyükkılıç, “İnşallah en yüksek oyu alarak Cumhurbaşkanımızın elini güçlendirmek için gece gündüz hep birlikte çalışacağız. Oranlar artacak ve İnşallah Kayseri’yi rekorlarla Türkiye’ye getireceğiz.” “Biz de onu temsil ettireceğiz.” söz konusu.

AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, kendisinin ve Büyükkılıç’ın görevlerini layıkıyla yerine getirerek 31 Mart’a kadar çevrilmemiş yer bırakmadan seçimi kazanacaklarını belirtti.

inhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu