Haber

AK Parti Niğde İlçe Başkanlarından istifa açıklamaları

AK Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı Mehmet Ali Şafak ve Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Temur’un ardından ilçe başkanları da istifalarını açıkladı.

AK Parti Ulukışla İlçe Başkanı Göksel Akçam, Çiftlik İlçe Başkanı Cavat Temur, Altunhisar İlçe Başkanı Yavuz Hıra ve Çamardı İlçe Başkanı Yasin Kurudere de istifalarını açıkladı. AK Parti Altunhisar İlçe Başkanı Yavuz Hıra, yerel seçimlerde belediye başkanlığına aday olmak için ilçeden istifa ettiğini açıkladı.

AK Parti Ulukışla İlçe Başkanı Göksel Akçam ise, “Toplumumuzun her kesimini kucaklayan, farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz, ülkemizin her köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir. Sizlerle çalışmaktan onur duyuyorum. Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içinde yer alarak, gönül rahatlığıyla aldığımız karar neticesinde Parti Ulukışla İlçe Başkanlığı görevimden istifa ediyorum.”

AK Parti Çiftlik İlçe Lideri Cavat Temur, “Böylesine büyük bir siyasi oluşumda yer alarak çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Çiftlik İlçe Başkanlığı görevimden bugün itibarıyla sizlerin teveccüh ve desteğiyle istifa ediyorum. ” – NİĞDE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu