Yaşam

Bir masal hayranından acı haber! 13. bölümüyle final yapıyor.

Alina BozFOX’ta yayınlanan Bir Masal dizisinde başrollerini Taro Buyruk Tekin, Hazal Filiz Küçükköse, Nazan Kesal ve Mustafa Mert Koç paylaşıyor. haberlergelmek.

13. BÖLÜMDE ÇILIK EKRANLAR

Birsen Altuntaş’ın haberine göre geçtiğimiz haftalarda Deniz Uğur’un da yer aldığı proje 13. bölümüyle ekrana veda edecek. Medyapım imzalı dizinin final sahnesinde Zeynep karakterinin (Alina Boz) hamile olduğu ortaya çıktı. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi son kararını verdi. Sevilen dizi 13. bölümüyle ekrana veda edecek.

DİZİNİN KONUSU

Hayat neden Zeynep’in yüzüne gülmedi? Değer verdiği insanlardan ne farkı var? Rahat ve konforlu bir yaşamı o da hak etmiyor mu? Neden hayat ona gülmüyor, sadece işini zorlaştırıyor?

Zeynep doğum gününde bu soruları sorarken karşısına hayatını değiştirebilecek bir fırsat çıkar. Zeynep, sevgilisi Alp’in kiraladığı arabada bir çanta dolusu para bulunca Alp’le tartışırlar ve kaza yaparlar. Zeynep’in iki seçeneği vardır: Ya kalıp Alp’in hayatını kurtaracak ya da parayı alıp kendi canıyla kaçacaktır.

Zeynep parayı alır ve karanlığa gider. Bu parayı, hayatın kendisine yıllardır yaşattığı zahmetin borcu olarak görmektedir. Bu parayla, yeni bir kişilik ve geçmişle kendini sıfırdan yeniden keşfedecek ve oradan kendisine zengin bir koca bulacaktır.

Ancak Zeynep kısa sürede bunların masallarda yazıldığı gibi olmadığını anlar. Toplumun küçük ve kapalı dünyasında herkes birbirini ve birbirinin ailesini çok iyi tanır. Çok daha planlı hareket etmesi ve kendisi için gerçek bir imaj yaratması gerekiyor. Ve en kıymetlisi de kendisi için bir hakikat amacı seçmesidir.

Onur Köksal, Zeynep’in hedefi olur. Farklı hayatlara sahip olsalar da kaderleri benzerdir. İkisi de hayatta kendilerine değer veren tek kişi olan annelerini kaybetmiş ve ailelerinde kendilerini hep bir yabancı gibi hissetmişlerdir. Onur, ünlü iş adamı Hamit Köksal’ın en büyük oğlu ve ikinci eşinden Fikir’e ait olmayan tek çocuğu. Yakışıklı, zeki ve başarılı olan Onur tüm kızların gözdesi olmasına rağmen hiçbir ilişkisi evlilikle sonuçlanmamıştır, bu yüzden Zeynep’in ideal hedefidir.

Zeynep’in bu ailede tutunması Onur ve Köksal ailesinin gözü kadar zor olacaktır. Ve kendini gösterdikçe ve herkesin dikkatini çektikçe daha da içinden çıkılmaz bir duruma girecektir; Bulduğu paranın, geride bıraktığı ailesinin, Alp’in ve sakladığı gerçeklerin belası hep bir gölge olarak peşine düşecektir.

Kaynak: Snob Magazine / Magazine

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu