Haber

Canik Belediyesi Can Dostları İçin Sahada

Canik Belediyesi ilçedeki sokak hayvanlarına yönelik besleme ve tedavi çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Canik Belediyesi ilçedeki sokak hayvanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Canik Belediyesi, sokak hayvanlarının kış aylarında yemek zorunda kalmaması için ilçe genelinde artırdığı mama ve su ünitelerinin sistemli bir şekilde doldurulmasını ve bakımını titizlikle yürütüyor. İlçede yaşayan sokak hayvanlarını sağlıklı bir yaşam için düzenli olarak takip eden Canik Belediyesi veteriner hekimleri, sağlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarına da anında gerekli tedavileri uyguluyor.

Sevgili Dostlar Aç Kalmaz

İlçede kurulan mama ve su ünitelerinin düzenli dolumlarını gerçekleştiren Canik Belediyesi, bu ünitelerin bakımlarını yapıyor. Sokak hayvanlarının beslenme sorunu yaşamaması için mama ve su ünitelerini sürekli denetleyen gruplar, üniteleri özenle temizliyor, bakımını yapıyor ve dolduruyor.

Anında Yanıt

Canik Belediyesi, ilçede sağlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarına yönelik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini kesintisiz sürdürüyor. Canik Belediyesi veterinerleri ilçede sağlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarına anında müdahale ederek tedavilerini sürdürüyor. İlçede yapılan denetimlerde tespit edilen ve sağlık sorunu yaşayan sokak hayvanlarına vatandaşlardan gelen ihbar üzerine ulaşan Canik Belediyesi veteriner hekimleri, incelemelerin ardından hemen gerekli tedavileri uyguluyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu