Teknoloji

Diablo 4 Karakteri Yüz Saatlik Bir Hatada Öldüğünde Yayıncı Çıldırdı

Gerçek şu ki, bazen oyun karakterlerine çok fazla bağlanıyoruz, ancak bu farklı çünkü Diablo 4’ün hardcore modunda ölmenin bir yolu yok. Bir hata sonucu karakterini kaybeden bir yayıncı da sonucu görünce çılgına döndü.

Diablo 4’ün hardcoe modu, “hardcore” tanımının hakkını veriyor.

Bu modda biraz dikkatsizlik sonucu oluşturduğunuz karakterlere veda etmeniz mümkün çünkü öldükten sonra tekrar dirilmeniz mümkün değil. Oyunun zaman zaman ne kadar zorlayıcı olabildiğini düşünürsek Blizzard’ın bu modda 100. seviyeye ulaşan ilk 100 kişiyi ödüllendirmesi şaşırtıcı değil.

Şimdi sizi Quin69 isimli yayıncı ile tanıştıralım.

Twitch’te 775.000’den fazla takipçisi bulunan yayıncı, oynadığı ve yayınladığı oyunlarda sonları zorlamayı seviyor. Zorlukları ile meşhur olan oyunları oynayan yayıncı firma, bu oyunlarda sinirlenince sakin kalamıyor.

Ancak yayıncı, Diablo 4 yayını sırasında o kadar çok şey yaşadı ki, yansımanın hafif bile olduğunu söylemek doğru olur.

Tüm bunlardan sonra yayıncı çıldırdı!

Yüz saati aşkın bir süre karakterini kaybeden yayıncı, hiçbir kusuru olmaksızın evindeki eğitim modeline bağırmaya, yumruklamaya ve bağırmaya başladı. İzleyiciler ise durumun hakkını yayıncı kuruluşa verdi.

Yayıncı, yaşanan durum sonrası “oyununu düzelt” diye Blizzard’a isyan etse de bir sonuç alamadı.

Çünkü o zavallı druid çoktan düşmüş kahramanlar salonundaki yerini almış durumda ve görünen o ki bu durumun dönüşü Blizzard’la bile olsa sıkıntılı. Yayıncı, bu küçük öfke patlaması ve büyük hayal kırıklığından sonra yeni bir hardcore oyun başlatır mı, yoksa sınırlara dayanır mı, bilmiyoruz.

marmaraajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu