Yaşam

Dilan Polat, eşinin doğum günü için 60 bin TL’ye pasta yaptırdı

Adını taşıyan hoş merkezlere sahip olan fenomen Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde eşinin doğum gününü günlerce kutlamıştı. Fotoğrafını eşi için reklam tabelalarına basan Polat, 60 bin TL’ye doğum günü pastası yaptırdı. Ünlü isme gelen pasta görenleri hayrete düşürdü.

“ŞOK OLDUM, 60 BİN TL ÖDEDİM”

Eşine ve kendisine pasta yapmak isteyen Dilan Polat, pastaları görünce hayal kırıklığına uğradı. Pastaların hiç benzemediğini gören Polat, Instagram hesabından, “Ben de şok oldum, hiç belli etmiyorum, eşimi sakinleştiriyorum.

“BU PASTA MOTOR VEYA BENİMLE İLİŞKİLİ DEĞİL”

Pastayı günler öncesinden sipariş ettiğini belirten Polat, “Beni doldurmayın gaza geliyorum. Ben o pastalara tam 60 bin TL ödedim. Pasta ne olursa olsun bir zenci koca olarak bizi ayırıyor… O pastanın ne Engin ne de benimle alakası yok benim yapmak istediğim hanımefendi genelde pasta falan yapıyordu ve çok başarılıydı daha 10 gün önce zar zor sıkıştırmıştık kendimizi böyle bir şey beklemiyordum. bu, pasta gelince şok oldum.o özel günü mahvetmek istemedim sustum.Engin kendi figürümüzü kesme fikrinden de hoşlanmadı.Ama gerçekten.Herkes sana güldü.Eğer Ben susuyorum, ben de iş yapıyorum ve sizi üzmüyorum” dedi.

“DOLDURULMAK İSTEMİYORUM, VERME BENİ”

Pastanın yakın çekim görüntülerini paylaşan ünlü isim, “Allah’ım sabır versin bu pastaya verdiği parayı, o özel günü nasıl geçirelim, o onun işi, vazgeçin. Neyse. Sustum, daha fazla konuşmak istemiyorum, doymak da istemiyorum, beni heyecanlandırma.”

aglihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu