Haber

Go-kart araçları Nazilli’de piste indi

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yatırım projeleri arasında yer alan Aydın’da yürütülen çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Sporu tabana yaymak, gençleri spora yönlendirmek ve boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla il genelinde yapılan yatırımlar çerçevesinde go-kart yatırımlarında çalışmalar titizlikle devam ediyor. Nazilli ilçesinde parkur. Nazilli yüzme havuzunun bahçesine kurulan parkurda sıcak asfalt çalışmasının yapılmasının ardından karting araçları da teslim edildi.

yakında açılacak

Geçtiğimiz Ocak ayında ihalesi yapılan yatırımların 2023 yılında tamamlanması planlanırken, go-kart pisti hizmete girmek için gün sayıyor. Proje bedeli 7 milyon 275 bin 747 TL olan go-kart pisti, portatif tribün, soyunma odası ve çevre düzenlemesi ile 1 adet tenis kortu imalatını kapsayan projenin ihale bedeli 6 milyon 888 bin 800 TL olarak açıklandı. TL. vermesi bekleniyor.

Konuyla ilgili Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, iddiaya ilişkin yaptığı açıklamada. “Hız tutkunlarına müjde. Nazilli’de karting rüzgarı esmeye başladı. Yeni go-kart araçlarımız tesisimize gelmiştir. Kart yarışının heyecanını, hızını ve adrenalini hissetmeye hazır mısınız? Nazilli go-kart pistimiz ile unutulmaz anlar yaşamaya davetlisiniz”ifadeler yer aldı.

orta-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu