Haber

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu depremzedelerle iftar yaptı: Geçmiş olsun Yeter Parti

Zekeriya Yapıcıoğlu, Umut Kervanı İnsani Yardım Vakfı’nın Battalgazi ilçesi Şehit Fevzi Mahallesi’nde kurduğu aşevi ve kafeteryada 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremden etkilenen depremzedelerle iftar yemeği yedi ve sohbet etti.

Yapıcıoğlu, gazetecilere seçim gündeminin deprem ve şokunun kaybedenlere unutturmaması gerektiğini söyledi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerden zarar gören Malatya’da depremzedeleri ziyaret ederek çalışmaları incelediklerini belirten Yapıcıoğlu, ” Onları unutmadığımızı ve unutmayacağımızı, seçim döneminde değişmez gündemimizden birinin de deprem ve depremzedelerimiz olduğunu göstermek istedik. Allah’a şükür depremin açtığı yaraların çoğu gelinen aşamada iyileşti, işler rutinleşti, açıkta vatandaşımız kalmadı.” söz konusu.

“3.5 OY ARTIRACAĞIZ DİYE KİMSELERİN KATLARIMIZI İŞLEMEYE HAKKI YOK”

İyi Parti İstanbul İl Başkanlığı’na kurşun isabet ettiğini hatırlatan Yapıcıoğlu, şunları söyledi:

“Bu saldırıyı kınadığımızı belirtmek isterim. Uygun Parti’ye de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Ortamı tahrik etmeye çalışan, vatandaşları birbirine tahrik eden, siyasi parti oluşturmaya çalışan şer odaklarının tuzağına düşmemeliyiz. Kaotik ortam. Buradan siyaset kurumunu da davet etmek istiyorum. Lütfen herkes, “Dile, kullandığı cümlelere, kullandığı kelimelere dikkat edelim. Tabanımızı 3-5 oy artıracağız, üslerimizi sağlamlaştıracağız diye hiçbirimizin vatandaşlarımızı birbirine düşürmeye, düşman göstermeye hakkı yoktur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu