Yaşam

İyi Günler 5.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: İyi Günler Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV’nin yeni dizisi Güzel Günler dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Başarılı oyuncu kadrosu ve komik hikayesiyle yeni sezona harika bir giriş yapan Güzel Günler, dram ve komedinin başarılı karışımını ekranlara taşıyor. Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Olgun Toker, Yıldıray Şahinler, Zeynep Çamcı gibi isimlerin başrolde yer aldığı Güzel Günler’i özleyenler ve tekrar izlemek isteyenler için; İyi Günler son bölüm tek kesit tam ekran…

İyi Günler son bölümde; Öne çıkmaya çalışan Mihran ve Selma, konu miras olunca bir sonuca varmak zorunda kalır.

Atakan, Altan için her şeyden vazgeçmeye hazırlanırken Değer; Hem Ayşim hem de Hakim’le uğraşmak zorunda kalınca dükkânı Füsun’a emanet eder.

Bunu kendisi için bir fırsat olarak gören Füsun, Feyyaz’la arasını bozmak için planlar yapmaya başlar.

Leylim’in hastalanmasıyla birlikte evin kapılarının gizlice Selma ve kardeşlerine açılması yeniden ortalığı karıştırır.

İyi Günler Son Bölümde Neler Oldu?

Van’a dönüş yolunda değerli bir telefon alan Selma bir seçim yapmak zorundadır. Mihran’ın Alya ile barışmasını kutlamak isteyen aile bir kahvaltı düzenler ve bu kahvaltıda Selma’dan gelen haber ortalığı karıştırır. Selma ise hala İstanbul’da hayatta kalmanın yollarını aramaktadır. Kıymet ise belediyeye Hakim’den şikayetçi olur ve farkında olmadan ikisinin de başını belaya sokar. Leylim’in ortadan kaybolması herkesi ortak bir noktada birleştirecektir. Mihran ve Selma ise farkında olmadan birbirlerine yaklaşırlar.

İyi Günler 5. Kısım Tek Modül İzleme Ekranı

İYİ GÜNLER SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLENME EKRANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu