Yaşam

‘Kimlik Göstergeleri’ sergisi 26 Ocak’ta Taksim Sanat’ta

Taksim Sanat yeni bir sergiyi ziyaretçilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Küratörlüğünü Beral Madra’nın, sanat danışmanlığını ise Ferhat Özgür’ün üstlendiği ‘Kimlik Göstergeleri’ standında 25 sanatçının farklı tekniklerdeki fotoğraf, görsel, heykel ve enstalasyonları yer alıyor.

Sanatçıların klasik fotoğraf ve görüntü üretim tekniklerini kullanarak ürettikleri eserlerin yer aldığı stant, görsel, ilişkisel ifade ve estetik yoluyla hakikatin aranması olarak da değerlendirilen günümüz sanat üretimine odaklanıyor.

Sergi, 26 Ocak – 25 Şubat tarihleri ​​arasında Taksim metro istasyonu -1’de gerçekleştirilecek. Taksim Sanat’ın 1.katında ücretsiz izlenebilir.

Sergide yer alan sanatçılar şöyle:

Adil Öksüz, Ahmet Berkay Koçak, Ahmet Mansuroğlu, Alara Başar, Barış Kandemir, Büşra Aycı, Büşra Kuruçay, Ecem Özalp, Eda Işık Bulut, Elif Karagöz, Elif Şen, Emine Erdağ, Ercan Vural, Erdal Demir, İlhak Altıparmak, İrem Hatipoğlu, Metin Katırcılar, Nagehan Kutlu Beyhan, Nuray Çiçek, Özkan Işık, Semra Bayram, Sümeyye Aydemir, Yağmur Kevser Barutçu, Yaşar Can Öztürk, Yeliz Akarsu

finikehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu