Yaşam

Kızılcık Şerbeti 7. Bölüm İzle Ekranı: Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV’nin yeni dizisi Kızılcık Şerbeti dün akşam yeni bölümüyle seyircisiyle buluştu. Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen gibi başarılı oyuncular var. Son bölümde yaşananlar büyük ilgiyle takip edildi. Dizinin yeni bölümünü kaçıranlar ya da tekrar izlemek isteyenler için Kızılcık Şerbeti 7. bölüm izleme ekranı.

Show TV’nin yeni sezon dizisi Kızılcık Şerbeti dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Sosyal medyada gündem yaratan dizinin son bölümünde yaşananlar heyecanla takip edildi.

Kızılcık Şerbeti Son Bölümde Neler Oldu?

Abdullah ve Pembe’nin Alev’in ofisinde yaşadığı çatışma her iki aileyi de etkiler. Özellikle Pembe’nin kocasına olan kırgınlığı kolay kolay geçmeyecek gibidir. Ömer, Kıvılcım’a dava açılacağını duyar. Mahkeme olmadan bu durumu çözmeye çalışan Ömer, yaptıklarıyla başarılı olacaktır. Doğa’nın babası Kayhan, Ünallar’a satmak için kendisine ayarladığı otelde başarısız olur ama vazgeçmez. Damadı Fatih üzerinden yeni planlar yapmaktadır. Nursema ve Umut’un arkadaşlığı, Nursema’nın içine kapanmasına rağmen yavaş yavaş başlar. Hekim krizinin ardından doğa annesi ya da kayınvalidesi ile hareket etmeyip, tek başına yürümeye karar verir. Kimseye haber vermeden okula başlayan Tabiat, yeni olayların başlamasına neden olur.

Kızılcık Şerbeti 7. Bölüm İzleme Ekranı

Kızılcık Şerbeti SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu