Haber

Bakan Kurum’dan ’14 Mayıs’ açıklaması!

Net olmayan sonuçlara göre Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1. Bölge’den milletvekili seçilen Murat Kurum, gün içinde İstanbul’daki esnafı ziyaret etti. Bakan Kurum, ziyaretinin ardından AK Parti Çekmeköy ve Ümraniye İlçe Başkanlıklarında partililerle bir araya geldi.

Bakan Kurum burada yaptığı konuşmada “Milletimiz adildir. Depremzedelere yaptığı en ufak yardımda bile seçimi kazanamayınca dilini bulandıranlara değil, milletine hizmeti kutsal sayanlara takviye olmuştur. Milletimiz gerçekçidir. Hayal değil, eylem temelli… Milletimiz 14 Mayıs’ta Kandil’e, teröre, teröre sırtını döndü.” Seçim günü bizi en çok sevindiren kişiler de deprem bölgesindeki kardeşlerimiz oldu. Her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakına rekor destek verdiler. Bir kısmı, afetzede kardeşlerimizin yaralı yüreklerine aldırış etmeden, karanlık zihniyetlerini sosyal medya üzerinden gösterdiler. “CHP’li Tekirdağ Belediyesi, seçimden sonra afetzede kardeşlerimizi alay edercesine sokakta bıraktı. Ancak bu milletin, bu ümmetin cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan.”söz konusu.

“SEÇİM GECESİ MİLLETİN İRADESİNE SAYGILIDIR”

Bakan Kurum, “Biz kazanıyoruz. Amel sayanlar kaybettiler. Allah’a hamdolsun algı değil hakikat kazandı bu seçimde. Sandık partileri değil, iş ve hizmet partileri kazandı. Gönüllerde ve akıllarda olanlar kazandı” dediler. milletin milleti kazanmıştır. Görmezler, göremezler. Milletimiz kalbiyle düşünür. O bizim cumhurbaşkanımız oldu.”söz konusu.

“MİLLETİMİZ ANLATIMI SEVMİYOR, İSTİKRARI SEVİYOR”

Bakan Kurum, “Milletimiz bilinmezliği sevmez, istikrarı sever, imanı sever. Bu nedenle her musibette yardıma koşanlara, evlerini yapıp söz verdiği zamanda teslim edenlere destek olmuştur. Milletimiz beceriksizliği ve beceriksizliği asla affetmez, işinin hakkını vereni başının üstünde taşır, destekler. 14 Mayıs’ta da böyle oldu. 28 Mayıs’ta da inşallah böyle olur.”şeklinde konuştu.

resadiye-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu