Haber

Balıkesir’de Huzurlu Sokaklar ve Narkotik Suçlar Uygulaması Hayata Geçirildi

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı asayiş ve trafik grupları, genel kamu düzeninin ve kamu düzeninin sağlanması, suç sürecinde hedef alınan kişilerin caydırılması, aranan kişi ve araçların yakalanması amacıyla 113 grup, 358 işçi ve 2 narkotik teşkilatı oluşturdu. varsa suçun delillerinin ele geçirilmesi ve mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması. Huzurlu Sokaklar ve Narkotik Kusurları Tespit Köpeği’nin katılımıyla tatbikat gerçekleştirildi.

Uygulamada 311 iş yeri denetlendi, 4 bin 325 kişi ve 665 araç sorguya alındı, çeşitli suçlardan aranan 17 şüpheli yakalandı, 16 araca toplam 18 bin 385 TL idari para cezası kesildi, 4 araca ise trafikten men cezası verildi. . Başvuru sonucu; 1.950 gram Bonzai, 268 gram Kenevir Tohumu, 62 gram Bitkisel Esrar, 12 gram Afyon Sakızı, 4 adet Sentetik Narkotik Hap, 3 gram Metamfetamin, 1 Hassas Terazi, 8 adet Narkotik ele geçirildi. Olaylara karışan 17 şüpheli şahıs yakalanarak haklarında cezai işlem başlatıldı.

Emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması, kabahatlerin azaltılması, önlenmesi ve suçluların yakalanmasına yönelik çalışmaların aralıksız devam edeceği öğrenildi. – BALIKESİR

haber-cine.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu