Haber

Esin Çepni, Kocası Bilal Hancı’nın Genç Bir Kadını Öpüştüğü Videoyu Paylaşarak Gündemi Karıştırdı!

Yine kaos dolu bir güne uyandık! Esin Çepni, sosyal medya fenomeni eşi Bilal Hancı’nın gece kulübünde bir kadınla dudak öptüğü anları paylaştı! ‘Bırakın gizlice yapmayı, müzik açıktan, dudak dudağa söylenecek kadar alçaldı’ sözleriyle dikkat çeken Çepni, gündemi sarsan paylaşımlar yaptı. Detay…

Bu sabah Esin Çepni’nin paylaştığı ihanet görüntüsüyle magazin gündemi sarsıldı…

Esin Çepni, geçtiğimiz yıllarda evlendiği sosyal medya fenomeni eşi Bilal Hancı’nın gece kulübünde bir kadınla yakınlaştığı anların sahnesini Instagram hesabından paylaştı.

Esin Çepni, “Bugün dışarıda ağlayanlardan korkulduğunu anladım. Merhametli ve terbiyeli olduğunu düşündükleriniz aslında işi yaptıranlardır. Bu gece başımdan kaynar sular döküldü” dedi. onun deneyimleri.

“Ben herkesin önünde bir ihanete sessizce katlanacak kadar asil değilim, dilerseniz beni yargılayın. Bir tarafta evli bir adamın bardaki şovmen kızı, diğer tarafta boşanma süreci henüz tamamlanmamış eşim. .. Ne yapayım sen söyle.” diyen Esin Çepni, ardından görüşlerini paylaştı.

Söz konusu görüntülerde genç bir kadının, Esin Çepni’nin Bilal Hancı olduğunu iddia ettiği kişiyi öptüğü görülüyor.

Daha sonra ağladığı bir görüntüyü paylaşan Çepni, “Bedensel ve ruhsal olarak pek iyi değilim. Bir süre dinleneceğim” dedi.

Çift daha önce de boşanmanın eşiğine gelmişti ancak evliliklerine ikinci bir şans vereceklerini açıklamıştı.

Bakalım Bilal Hancı bu konuyla ilgili bir açıklama yapacak mı… Bekleyip göreceğiz!

Yorumlarda buluşalım mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu